SPONSOR

Bank Zachodni WBK

Kim jesteśmy

TWÓRCY

Nasza fundacja narodziła się z pasji do muzyki. Mamy jeden cel - sumą naszych talentów i doświadczenia wspierać młodych muzyków, zapewniając im narzędzia oraz wiedzę niezbędną na początku ich profesjonalnej kariery.

Zarząd Fundacji MyWay:

Adam Górko i Tomasz Iwan

Adam Górko - pomysłodawca Fundacji MyWay oraz jej prezes. Doświadczenie muzyczne zdobywał w Polskim Radiu w Olsztynie i firmie fonograficznej BMG Poland. Jest również twórcą Impresariatu ITI oraz dyrektorem 42 Sopot Festival 2005. Od 2007 roku wraz z Tomaszem Iwanem prowadzi agencję eventową MyPlace, przy której powstała Fundacja Młodych Talentów MyWay.

"Kolejnym etapem w rozwoju MyPlace stała się dla nas możliwość zinicjowania działalności Fundacji. Jesteśmy przekonani, że nasze pomysły i doświadczenia, przyczynią się do aktywnego wsparcia młodych utalentowanych artystów. Obaj wierzymy, że będzie to wielka przygoda.” - mówi Adam Górko

Hubert Walentynowicz

Hubert Walentynowicz - Fundator Współzałożyciel Fundacji Młodych Talentów MyWay

Ekonomista, inwestor, współzałożyciel i właściciel X-Trade Brokers. Prywatnie miłośnik golfa i podróży.

Pracownicy Fundacji MyWay:

Filip Czarnecki

Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Studiował w podparyskim Conservatoire à Rayonnement Régional Boulogne-Billancourt. Występował na scenach Europy Zachodniej, Rosji i Ukrainy. Wielokrotnie grał w orkiestrach pod batutą uznanych dyrygentów: Sir Neville’a Marrinera, Jerzego Maksymiuka, Antoniego Wita, w najbardziej prestiżowych salach Europy, m.in.: Berliner Philharmonie, Royal Festival Hall i Teatro Real w Madrycie. W 2014 roku ukończył XI edycję Szkoły Strategii Marki organizowaną przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Jennyfer Fouani

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w specjalizacji gra na flecie. Jest laureatką ponad 20 konkursów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. W charakterze muzyka orkiestrowego współpracuje z takimi orkiestrami jak Sinfonietta Cracovia czy z NFM Orkiestra Leopoldium. Występowała na wielu scenach Europy jak i Azji m.in. w Filharmonii Berlińskiej, czy w wiedeńskim Koncerthauz pod batutą takich dyrygentów jak: Krzysztof Penderecki, Lawrance Foster czy Rafael Payar. W latach 2017-2019 nabywała doświadczenie jako menadżer w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztof Pendereckiego w Lusławicach. W 2019 roku ukończyła podyplomowe studia na kierunku menadżera kultury w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.